ولی گرامی
سلام علیکم
از این که وقت‌تان را برای اصلاح و بهبود مدرسه فرزندتان صرف می‌کنید تشکر می‌نماییم.
این نظرسنجی توسط واحد ارزیابی مدارس مجتمع مفید برگزار می‌شود و فقط نتایج نهایی در اختیار مدارس قرار می‌گیرد، لذا جزئیات نظرات هر فرد، محرمانه تلقی شده و نزد این واحد به امانت باقی خواهد ماند.
از آن جا که نظر شما ملاک تصمیم‌گیری برای هر چه بهتر شدن مدرسه خواهد بود ، لذا تقاضا می‌شود در پاسخ به سوالات، دقت لازم را به عمل آورده و با کمال صداقت و انصاف -البته با کمال صراحت- واقعیت موجود را منعکس فرمایید.

نام کاربری و کلمه عبور، شماره همراه ولی(پدر) است.


اگر بیش از یک فرزند در یک مدرسه دارید با شماره همراه پدر برای یکی از فرزندان و با شماره همراه مادر برای فرزند دیگر می توانید در نظرسنجی شر
کت کنید.

توجه: در صورت استفاده از گوشی برای شرکت در نظرسنجی ممکن است بسته سوالات در مورد مدرسه که تعداد سوال آن زیاد است باز نشود. در این صورت نیاز است از تبلت،لپ تاپ یا کامپیوتر برای پاسخ به این سوالات استفاده کنید.

لطفاً اگر پیام داد که رمز عبور اشتباه است به هیچ وجه گزینه فراموشی رمز را نزنید و فقط در این صورت و بروز هر مشکل دیگری، نام دانش آموز، نام مدرسه(واحد آموزشی و منطقه آن) ، پایه تحصیلی و شماره همراه پدر را به شماره همراه ۰۹۳۰۵۹۶۳۱۶۷ پیامک کرده تا رسیدگی گردد.(لطفا فقط پیامک کنید)

واحد ارزیابی عملکرد مدارس مجتمع مفید

 

ورود به نظرسنجی