تاریخچه دبستان پسرانه مفید منطقه ۳ (قلهک)

دبستان مفید یکی از مدارس مجتمع آموزشی مفید است که تحت نظر مکتب امیرالمؤمنین علیه‌السلام از سال ۱۳۸۸ به عنوان اولین دبستان مفید شروع به فعالیت کرد.

سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۸ گروه کودک مفید در مجتمع مفید تأسیس شد تا زمینه ساز ورود مفید به دنیای تعلیم و تربیت کودک و تکمیل زنجیره رسمی تعلیم و تربیت در این مجتمع آموزشی باشد. گروه کودک در همکاری با خانه خلاقیت کودکان هفت سنگ با برگزاری چندین اردوی بازی خلاق و فعالیت های متنوع دیگر برای کودکان زیر ۱۲ سال مأموریت خود را به انجام رساند. در آن زمان فرزندان کارکنان مدارس مفید، فرزندان دانش‌آموختگان مفید و خواهر و برادرهای دانش‌آموزان دبیرستان های مفید، جامعه مخاطبان گروه کودک بودند. همکاران گروه کودک اولین مربیان و کادر اجرایی دبستان را شکل دادند.

اولین ساختمان مدرسه در خیابان شریعتی، خیابان شهید کوشا، بالاتر از میدان کاظمی (جوانان) واقع شده بود و از تابستان ۱۳۹۲ مدرسه به محل فعلی نقل مکان پیدا کرده است.

بیشتر

ساختار سازمانی مدرسه

تقویم آموزشی مدرسه

دانش آموزان عزیز می توانند با مراجعه به صفحه تقویم آموزشی ، از آخرین برنامه های درسی ، امتحانات و رویدادهای مربوط به پایه تحصیلی و کلاس خود با خبر شوند.

مشاهده تقویم آموزشی