بسم الله الرحمن الرحيم

مجتمع آموزشی مفید در پي علاقه و نياز ديرين خود براي تكميل حلقه تعليم و تربيت رسمي و احداث دبستان در شهريور ماه سال 1385 گروه كودك مفيد را تاسيس نمود. این گروه در طول سال های 1385 تا 1388 در راستای ماموریت خود با انجام فعالیت های آموزشي مربوط به دوران کودکی، زمينه ساز ورود مجتمع آموزشي مفيد به این مقوله شد. مخاطب برنامه ها در این دوران، كودكان زير 12 سال خانواده مفيد شامل: فرزندان كاركنان، فرزندان فارغ التحصيلان، خواهران و برادران دانش آموزان مدارس مفيد بودند.

گروه كودك درسال هاي 1385 تا 1387 به عنوان يك واحد مستقل در ستاد مجتمع و از تيرماه 1387 به عنوان يكي از زيرمجموعه هاي دفتر مطالعات و پژوهش مجتمع آموزشي مفيد فعاليت نمود. اين گروه در سال 1388 با تاسيس این دبستان به فعاليت خود پايان داد.

دبستان تا پایان سال تحصیلی 92-91 به مدت چهار سال در ساختمانی واقع در خیابان شریعتی پایین تر از حسینیه ارشاد، خیابان کوشا، خیابان شهید وزیری پور، نبش خیابان شمشاد دایر بود و از تابستان سال 92 به نشانی جدید منتقل شده است.

 

 

بیشتر بدانید

تقویم آموزشی دبستان مفید 3

دانش آموزان عزیز دبستان مفید 3 می توانند با مراجعه به صفحه تقویم آموزشی ، از آخرین برنامه های درسی ، امتحانات و رویدادهای مربوط به پایه تحصیلی و کلاس خود با خبر شوند.

مشاهده تقویم آموزشی