جشن شب یلدا

                                                     به نام خداوند جان و خرد
بلندترین شب امسال هم سپری شد. ابتدا بنا داشتیم غروب شب یلدا جشن را برگزار کنیم. همه‌ی برنامه‌ها نیز مهیا بود. اما تعطیلی اعلام شده، برنامه را چند روزی به تعویق انداخت.
جای همه‌ی دوستانی که موفق به حضور در جشن یلدا نشدند، خالی! خیلی خوش گذشت. هر سال یلدا، درخواست، شعار یا قانون خیلی از دورهم‌نشینی‌ها کنار گذاشتن تلفن همراه و خاموش کردن وای‌فای بود. امسال اما دست به دامان همین گوشی و تبلت‌ها و اینترنت همراه و وای‌فای‌ها، دمی مجازی در کنار هم گذراندیم.
اگر نبود بستر اینترنت کجا استاد سهیل طهماسبی فر می‌توانستند با استاد «خان سالار مشعور الشعار شعرآشوب» از آمریکا و جناب «شروین آجرچیان» در حال مرمت دیوار چین، مصاحبه زنده بگیرند؟!
این تنها یکی از برنامه‌های متنوع این مراسم بود که دانش‌آموزان و دبیران زیادی برای اجرا، تولید و تدوین آنها زحمت کشیدند. از نقالی طنزآمیز و مفصل با حضور دانش‌آموزان، دبیر ادبیات و مدیر مدرسه که در چهار قسمت پخش شد بگیریم تا دابسمش، داستان‌خوانی، استندآپ و نهایتا کنسرت مفید!
برای اینکه شما نیز از تماشای این برنامه بی بهره نمانید، عمده برنامه‌ها که بصورت تدوین شده بود را برایتان همینجا به نمایش می‌گذاریم.
به امید دیدار شما در جلسات آتی، بصورت حضوری!
(یعنی طبیعتا کرونا تموم شده باشه دیگه! 😉🤲🏻)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *