🔰اطلاعیه آموزش در خصوص برنامه کلاس ها و لیست دانش آموزان پایه های هفتم به هشتم(ورودی هشتم) و هشتم به نهم(ورودی نهم) در پایگاه تابستان 1401

🔰اطلاعیه آموزش در خصوص برنامه کلاس ها و لیست دانش آموزان هر کلاس در پایگاه تابستان 1401

با سلام و احترام

📌به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم پایه های هفتم به هشتم(ورودی هشتم) و هشتم به نهم(ورودی نهم) می رساند برنامه نهایی کلاس های پایگاه تابستان 1401 و لیست دانش آموزان مربوط به هر کلاس به پیوست تقدیم می شود.

لطفا نکات زیر را حتما با دقت مطالعه نمایید:

✅کلاس های پایگاه تابستان از شنبه مورخ 11 تیر آغاز شده و تا 31 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.(از تاریخ 15 مردادماه الی31 مرداد تمامی کلاس های پایگاه تابستان به مدت یک هفته تعطیل است.)در واقع کلاس ها در شش هفته تشکیل خواهد شد.

✅تمامی کلاس های پایگاه تابستان در روزهای یکشنبه و سه شنبه به صورت حضوری و در روزهای شنبه و دوشنبه به صورت مجازی تشکیل خواهد شد.

✅تمامی کلاس های ورزشی به صورت حضوری تشکیل خواهد شد.همچنین تمامی کلاس های ورزشی در هر سه رشته و طبق برنامه،دو جلسه در هفته خواهد بود و هر دانش آموز که یک کلاس را انتخاب می کند دو جلسه در هفته و به صورت حضوری در کلاس شرکت می کند.

✅کلاس های زبان ترمیک برای تمامی دانش آموزان پایه هشتم و نهم در روزهای یک شنبه و سه شنبه برگزار می شود و ادامه مباحث زبان ترمیک سال تحصیلی است.

❗همچنین در جدول پیوستی نام دبیر و محل تشکیل هر کلاس مشخص شده و ارسال شده است.

انشاالله در اولین فرصت اسامی دانش آموزان هر کلاس بر اساس سطح زبانشان نیز در کانال های مدرسه اطلاع رسانی خواهد شد.

✅بعضی از کلاس ها در یک پایه به صورت مجزا و بعضی از کلاس ها در هر دو پایه مشترک است که به صورت مشترک بین دانش آموزان دو پایه تشکیل خواهد شد.

✅در تمامی طول کلاس های پایگاه تابستان،در کلاس 101 امکان انجام بازی های فکری،در حیاط امکان انجام بازی فوتبال و والیبال و تنیس روی میز و در سالن پایین،امکان استفاده از فضای قرائت خانه وجود دارد تا دانش آموزان بتوانند در ساعت های آزاد خود از این امکانات و فضاهای مدرسه استفاده نمایند.

✅در تمامی طول کلاس های تابستان،در صورت اشکال فنی در سامانه سمیم با داخلی 223(جناب آقای باقری) و در صورت سوال یا اشکال در حوزه آموزش با داخلی (345) جناب آقای چهارمحالی) تماس بگیرید.

برنامه_کلاسهای_تابستان_هشتم_و_نهم_سال_1401

لیست کلاسهای مشترک

لیست کلاسهای تابستانی نهم

نام دبیر زبان و محل تشکیل کلاس

🏢 آموزش

☎️+982166053939
🌐 mofidsch.ir/m1
🆔 @mofid1m2