✅اطلاعیه آموزش در خصوص حذف و اضافه کلاس های اختیاری پایگاه تابستان -پایه های هفتم(ورودی هشتم) و هشتم(ورودی نهم)

✅اطلاعیه آموزش در خصوص حذف و اضافه کلاس های اختیاری پایگاه تابستان -پایه های هفتم(ورودی هشتم) و هشتم(ورودی نهم)

📌به اطلاع دانش آموزان و اولیای محترم پایه های هفتم(ورودی هشتم) و هشتم(ورودی نهم)می رساند از ساعت ۱۹ امروز شنبه مورخ ۲۸ خردادماه الی ساعت ۲۳ سه شنبه مورخ ۳۱ خرداد ماه،فرصت حذف و اضافه کلاس های اختیاری تابستان می باشد.

📍برای این امر یا وارد لینک زیر شده و یا در درس حیاط مجازی دانش آموزان در سمیم وارد شده و در بخش ثبت نام کلاس های تابستان و بخش حذف و اضافه،این کار را انجام دهید.

لینک ثبت نام:

https://m1.mofidlms.com/course/view.php?id=896&section=4

لینک حذف و اضافه:

https://m1.mofidlms.com/mod/assign/view.php?id=30186

برای این کار وارد ماژول حذف و اضافه کلاس های تابستان شده و در قسمت تحویل تکلیف،نام کلاس های حذف شده و اضافه شده و همچنین نام و نام خانوادگی خود را درج نمایید.

📌چند تذکر مهم:

✅کسانی که در مرحله قبل ثبت نام نکرده اند می توانند در این مرحله کلاس انتخاب نمایند.

✅برنامه نهایی کلاس ها ارسال شده است.همچنین توضیحات کلاس های پایگاه تابستان ارسال شده است که دعوت می شود ملاحظه نمایید.

✅لیست کلاس ها و اسامی دانش آموزان هر کلاس به پیوست ارسال شده است.لطفا قبل از حذف و اضافه کلاس انتخابی خود را چک نمایید و سپس حذف و اضافه نمایید.

✅بعضی از کلاس ها به حدنصاب نرسیدند و تشکیل نشده اند.کلاس های به حدنصاب رسیده و کلاس هایی که از نظر مدرسه اهمیت داشته و تشکیل شده است هم در برنامه ارسالی و هم در لیست دانش آموزان مشخص است.اگر دانش آموزی کلاسی را انتخاب کرده که در برنامه و در لیست دانش آموزان نیست می تواند کلاس دیگری را به جای آن انتخاب نماید.

✅در صورت هر گونه اشکال می توانید از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۵ با شماره های مدرسه تماس گرفته و داخلی 345 (جناب آقای چهارمحالی) را گرفته و موضوع را مطرح نمایید.

❗مجددا یادآوری می شود تنها فرصت حذف و اضافه، شنبه الی سه شنبه می باشد و پس از آن،امکان حذف و اضافه کلاس به اتمام می رسد و ثبت نام دانش آموزان نهایی می شود.

توضیحات کلاس های پایگاه لیست کلاس های هشتم لیست کلاس های نهم لیست کلاس های مشترک هشتم و نهم برنامه کلاس پایگاه هشتم و نهم

🏢 آموزش

☎️+982166053939
🌐 mofidsch.ir/m1
🆔 @mofid1m2