طلاعیه آموزش در خصوص برنامه کلاس ها و لیست دانش آموزان هر کلاس در پایگاه تابستان 1401 – پایه ششم به هفتم(ورودی هفتم)

🔰اطلاعیه آموزش در خصوص برنامه کلاس ها و لیست دانش آموزان هر کلاس در پایگاه تابستان 1401

با سلام و احترام

📌به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم پایه ششم به هفتم(ورودی هفتم) می رساند برنامه نهایی کلاس های پایگاه تابستان 1401 و لیست دانش آموزان مربوط به هر کلاس به پیوست تقدیم می شود.

لطفا نکات زیر را حتما با دقت مطالعه نمایید:

✅کلاس های پایگاه تابستان از شنبه مورخ 11 تیر آغاز شده و تا 31 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.(از تاریخ 15 مردادماه الی 21 مرداد تمامی کلاس های پایگاه تابستان به مدت یک هفته تعطیل است.)در واقع کلاس ها در شش هفته تشکیل خواهد شد.

✅تمامی کلاس ها در روزهای یکشنبه و سه شنبه به صورت حضوری در مدرسه و تمامی کلاس های شنبه به صورت مجازی و در سامانه سمیم برگزار خواهد شد.

✅تمامی کلاس های ورزشی به صورت حضوری و در مدرسه تشکیل خواهد شد.همچنین تمامی کلاس های ورزشی در هر سه رشته و طبق برنامه،دو جلسه در هفته خواهد بود و هر دانش آموز که یک کلاس را انتخاب می کند دو جلسه در هفته و به صورت حضوری در کلاس شرکت می کند.

✅کلاس های زبان ترمیک برای تمامی دانش آموزان پایه هفتم الزامی می باشد و ادامه مباحث زبان ترمیک در سال تحصیلی تدریس خواهد شد؛لذا این کلاس مطابق برنامه در روزهای یک شنبه و سه شنبه برگزار می گردد و تمامی دانش آموزان می بایست در آن شرکت نمایند.

❗همچنین در دو جدول پیوستی مربوط به زبان،نام دبیر و شماره کلاس مربوطه وهمچنین اسامی دانش آموزان بر اساس آزمون تعیین سطحشان که می بایست در آن سطح از کلاس شرکت کند آمده است.

✅مطابق با برنامه ارسالی،بعضی از کلاس ها به صورت الزامی می باشد و دانش آموزان بر اساس جدول گروه خود(گروه های A تا E) می بایست در این کلاس ها شرکت نمایند.در واقع دانش آموزان در گروه های پنج گانه A تا E دسته بندی شده اند و بر اساس گروه خود و طبق زمان بندی اعلام شده در کلاس های الزامی شرکت می کنند.

همچنین بعضی از کلاس ها نیز اختیاری می باشد که توسط دانش آموزان انتخاب شده اند و اسامی لیست دانش آموزان کلاس های اختیاری و ورزشی به پیوست ارسال می شود.

✅روزهای دوشنبه و پنج شنبه پایگاه تعطیل می باشد و فقط کلاس های ورزشی در بعد از ظهر تشکیل می شود.

بعضی از هفته ها و در روزهای چهارشنبه نیز برنامه های اردویی خواهد بود که متعاقبا برنامه آن اطلاع رسانی خواهد شد.

✅تمامی کلاس های اختیاری دو بار در هفته ارائه شده است تا دانش آموزان بر اساس گروه های الزامی خود بتوانند در کلاس های اختیاری شرکت کنند؛لذا هر دانش آموز در یکی از این دو کلاس شرکت کند کافی است.

✅در تمامی طول کلاس های پایگاه تابستان،در کلاس 101 امکان انجام بازی های فکری،در حیاط امکان انجام بازی فوتبال و والیبال و تنیس روی میز و در سالن پایین،امکان استفاده از فضای قرائت خانه وجود دارد تا دانش آموزان بتوانند در ساعت های آزاد خود از این امکانات و فضاهای مدرسه استفاده نمایند.

✅در تمامی طول کلاس های تابستان،در صورت اشکال فنی در سامانه سمیم با داخلی 223(جناب آقای باقری) و در صورت سوال یا اشکال در حوزه آموزش با داخلی (345) جناب آقای چهارمحالی) تماس بگیرید.

لیست_کلاسهای_آنلاین_روز_شنبه_هفتم (1)

گروه بندی هفتم (1)

لیست کلاسهای حضوری یکشنبه هفتم (1)

لیست کلاسهای حضوری سه شنبه هفتم (1)

لیست کلاسهای ورزشی هفتم (1)

نام دبیر زبان و محل تشکیل کلاس (1)

اسامی_دانش_آموزان_بر_اساس_آزمون_تعیین_سطح (1)

🏢 آموزش

☎️+982166053939
🌐 mofidsch.ir/m1
🆔 @mofid1m2