اطلاعیه آموزش در خصوص مشاهده نمرات نوبت اول در سمیم و درخواست تجدید نظر نمرات پایانی نوبت اول 1401-1400

🔰اطلاعیه آموزش در خصوص مشاهده نمرات نوبت اول در سمیم و درخواست تجدید نظر نمرات پایانی نوبت اول

📌به اطلاع دانش آموزان عزیز و اولیای محترم می رساند با توجه به اتمام آزمون های نوبت اول،نمرات دانش آموزان به مرور کامل شده و توسط دبیران محترم در درس “کارنامه” در سامانه سمیم ثبت می شود.

🔖لذا دانش آموزان عزیز می توانند برای مشاهده نمرات خود وارد درس کارنامه نوبت اول شده و نمرات مستمر و پایانی و همچنین نمره نهایی نوبت اول(میانگین نمره پایانی و مستمر) خود را مشاهده نمایند.

🔖همچنین اولیای محترم نیز برای مشاهده نمرات باید با نام کاربری خود وارد سامانه شده و از طریق بلوک افراد تحت سرپرستی جدید(فرزندشان) وارد قسمت کارنامه ترم اول پایه مربوطه شده و در قسمت گزارش ها وارد بخش نمره بشوند و نمرات فرزندشان در کارنامه را ملاحظه نمایند.(انشاالله در پایان هفته آینده کارنامه دانش آموزان تقدیم اولیای محترم خواهد شد.)

‼️تذکر:نمرات پایانی نوبت اول هنوز کامل نیست و انشاالله به مرور و با ثبت نمرات توسط دبیران تا چند روز آینده تکمیل می شود.

📌همچنین درخواست تجدید نظر در خصوص نمرات پایانی نوبت اول برای دانش آموزان از روز یکشنبه مورخ 26 دی ماه آغاز شده و تا پایان روز دوشنبه مورخ 27 دی ماه ادامه دارد.

📍دانش آموزان در صورت درخواست تجدید نظر در روزهای یکشنبه و دوشنبه فقط و فقط در سامانه سمیم به دبیر مربوطه پیام داده و درخواست خود را ارسال می کنند و دبیر محترم در صورت صلاحدید نمره را تغییر داده و یا تغییر نمی دهند.

🏢 آموزش
☎️ +982166053939
🌐 mofidsch.ir/m1
🆔 @mofid1m2