اطلاعیه آموزش در خصوص رویت نمرات توصيفي كلاس هاي پايگاه تابستاني1401

اطلاعیه آموزش در خصوص رویت نمرات توصيفي كلاس هاي پايگاه تابستاني

📌به اطلاعيه كليه دانش آموزان پايه هفتم،هشتم و نهم و اولياي محترمشان مي رساند نمرات توصيفي و بازخورد نهایی كلاس هاي پايگاه تابستاني توسط دبيران محترم در سامانه سمیم و‌در هر درس تحت عنوان “بازخورد توصیفی تابستان”ارائه شده است.

✅ دانش آموزان عزيز براي ديدن نمرات،كافي است با يوزرنيم و پسورد خود وارد سامانه شده،سپس روي عكس خود در قسمت چپ و بالا بزنند و پس از كليك روي كلمه نمره،نمرات توصيفي خود را ببينند و يا اينكه وارد هر يك از درس هاي خود شده و از نوار قسمت سمت راست،روي گزينه نمره كليك كرده و نمرات توصيفي خود را ملاحظه نمايند.

✅ همچنین اولیای محترم هشتم و نهم مطابق گذشته باید با نام کاربری و پسورد خود وارد سامانه شده و از قسمت گزارش اجمالی و یا خلاصه نمرات می توانند نمرات توصیفی فرزند خود را مشاهده نمایند.

✅برای اولیای محترم ورودی پایه هفتم نیز یک فیلم آموزشی توسط آموزش مدرسه تهیه شده است که در آن،پس از ورود به سامانه با یوزرنیم و پسورد ولی محترم،چگونگی رویت نمرات و وضعیت دانش آموز و همچنین محتوای کلی دروس در سامانه سمیم توضیح داده شده است.

💠 این فیلم در بلوک «اطلاع رسانی اولیا» در سامانه سمیم قرار گرفته است و لینک آن،در زیر آمده است:
🌐 https://m1.mofidlms.com/mod/resource/view.php?id=5335

❗️یوزرنیم(نام کاربری) اولیای ورودی پایه هفتم به صورت زیر می باشد؛
«قسمت عددی یوزرنیم دانش آموز p»
منظور از قسمت عددی، عدم درج u در نام کاربری دانش آموزان می باشد.

و همچنین پسورد ایشان(گذر واژه)، به صورت زیر می‌باشد؛
«کدملی دانش آموز P@ss»
حرف P در پسورد به صورت بزرگ می‌باشد.

📌 از تمامی اولیای محترم ورودی پایه هفتم دعوت می شود تا حتما این فیلم آموزشی را ببینند تا بتوانند نمرات و بازخوردهای کلاس های تابستان مربوط به فرزند خود در سامانه سمیم را با ملاحظه نمایند.(اولیای محترم با دیدن این فیلم،می توانند نمرات و وضعیت فرزند خود در سال تحصیلی را نیز پیگیری نمایند.)

📍لازم به توضيح است كه درس مفيدشناسي(پایه هفتم) و کلاس های ورزشی داراي نمرات توصيفي نمي باشند.

در پايان،از اولياي محترم درخواست مي شود نمرات توصيفي فرزندان خود را در سامانه ملاحظه نمايند.

🏢 آموزش
☎️ +982166053939
🌐 mofidsch.ir/m1
🆔 @mofid1m2