اطلاعیه آموزش در خصوص حذف و اضافه کلاس های تابستانی پایه هفتم(ورودی هشتم) و پایه هشتم(ورودی نهم)

🔰اطلاعیه آموزش در خصوص حذف و اضافه کلاس های تابستانی پایه هفتم(ورودی هشتم) و پایه هشتم(ورودی نهم)

با سلام و احترام

📌به اطلاع می رساند حذف و اضافه کلاس های پایگاه تابستانی پایه های هفتم و هشتم در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۳ و ۴ خرداد ماه برگزار می گردد .لطفا نکات زیر را با دقت مطالعه نمایید:

✅منظور از حذف کردن،حذف یک کلاس و منظور از اضافه کردن،اضافه کردن یک کلاس می باشد.

✅در صورت امکان (ظرفیت کلاس ها)کلاس ها برای دانش آموزان حذف و اضافه می شود و آموزش اطمینانی از این موضوع نداشته و ضمانتی نمی کند.

✅پس از حذف و اضافه،ثبت نام تمامی کلاس ها نهایی شده و دیگر امکان جا به جایی کلاس ها وجود ندارد.

✅فایل برنامه نهایی کلاس های پایگاه تابستانی به پیوست تقدیم می شود که توصیه می شود مطالعه نمایید.

بعضی از کلاس ها به دلیل به ظرفیت نرسیدن کلاس در برنامه حذف شده و تشکیل نمی شود.دانش آموزانی که آن کلاس حذف شده را انتخاب کرده بودند می توانند در روزهای حذف و اضافه کلاس های دیگری را انتخاب نمایند.

✅با توجه به درخواست های مکرر دانش آموزان مبنی بر اضافه شدن ساعات کلاس های ورزش(به شرط زرد شدن شرایط تهران و امکان حضوری کلاس ها)،تمامی کلاس های ورزش اعم از فوتبال و والیبال و پینگ پونگ، دو جلسه در هر هفته برای هر دانش آموز خواهد بود که در برنامه جدید لحاظ شده است (مثلا کلاس آموزش فوتبال پایه هشتم الف دو جلسه در هفته و در روزهای شنبه و سه شنبه برای هر دانش آموز خواهد بود) و تمامی دانش آموزانی که در مرحله قبل ثبت نام کرده اند در این کلاس ها ثبت نام شده اند که اسامی آن ها متعاقبا اعلام می شود؛لیکن دانش آموزانی که در مرحله قبل ثبت نام،کلاس های ورزشی پایگاه تابستان را انتخاب نکرده اند می توانند در زمان حذف و اضافه،این کلاس ها را انتخاب کرده و به کلاس های خود اضافه نمایند.

همچنین کلاس های ورزشی در دو سانس و در ساعت 17 الی 18:30 و 18:30 الی 20 در بعدازظهرها و در روزهای طبق برنامه برگزار می شود.

❗️برای حذف و اضافه کلاس ها کافی است در روزهای دوشنبه و سه شنبه (فردا و پس فردا)از ساعت ۸ صبح الی ۱۰ و مجددا از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۵، با جناب آقای چهارمحالی-داخلی ۳۴۵ تماس گرفته و موضوع را به ایشان اطلاع دهید.

برنامه_نهایی_کلاس_های_تابستان_هفتم_و_هشتم

🏢 آموزش
☎️ +982166053939
🌐 mofidsch.ir/m1
🆔 @mofid1m2