اطلاعیه آموزش در خصوص آخرین روز کلاس های آموزشی و تکالیف نوروزی

🔰اطلاعیه آموزش در خصوص آخرین روز کلاس های آموزشی و تکالیف نوروزی

با سلام و احترام

📌به اطلاع کلیه اولیای محترم و دانش آموزان عزیز می رساند کلاس های آموزشی مدرسه تا روز چهارشنبه مورخ 27 اسفندماه دایر خواهد بود و پس از آن تمامی کلاس های مدرسه تا روز 13 فروردین ماه تعطیل است و انشاالله کلاس های آموزشی مجددا از روز شنبه مورخ 14 فروردین ماه آغاز خواهد شد.

📌همچنین در مورد تکالیف نوروزی نیز لازم است چند نکته یادآوری شود:

✅بدیهی است عدم ارائه تکالیف نوروزی و وقفه ایجاد شده باعث فراموشی مطالب و محتوای دروس بعد از تعطیلات می شود و به همین جهت حداقل تکالیف ارائه می شود.

✅میزان تکالیف الزامی نوروزی(که می بایست توسط دانش آموزان انجام شود) برای دانش آموز متوسط پایه هفتم،حدود روزی یک ساعت، و برای دانش آموز متوسط پایه هشتم و نهم حدود روزی یک ساعت و نیم می باشد.

✅آموزش مدرسه سعی کرده است تا دبیران،تکالیف پروژه ای و تعاملی بیشتری ارائه کنند و همچنین تکالیف بیشتر کیفی باشد.

✅تکالیف الزامی در تمامی دروس در حدی است که دانش آموزان دروس را فراموش نکنند و از ارائه تکالیف زیاد و بی فایده اجتناب شده است.

✅علاوه بر تکالیف الزامی،تکالیف اختیاری هم توسط بعضی از دبیران ارائه می شود تا دانش آموزان علاقه مند در این مدت بتوانند دانش خود را ارتقا داده و خود را محدود به تکالیف الزامی نکنند.

✅تکالیف نوروزی در هر درس توسط دبیر محترم آن درس ارائه شده و پس از تعطیلات نیز دانش آموزان می بایست تکلیف آن درس را به دبیر مربوطه تحویل دهند.

✅در صورتی که هر یک از خانواده های محترم پرینت برگه های مربوط به تکالیف نوروزی را خواستند از مدرسه تحویل بگیرند لطفا در اولین فرصت به جناب آقای بابایی-داخلی ۳۱۲ اطلاع دهند تا برگه ها زودتر آماده شده و تحویل داده شود.(البته فایل تمامی تکالیف نوروزی در سامانه سمیم درس مربوطه بارگذاری می شود.

🏢 آموزش
☎️ +982166053939
🌐 mofidsch.ir/m1
🆔 @mofid1m2