پیش ثبت نام پایه دهم برای سال تحصیلی 1399-1400

Pish Sabte Nam 1

پیش ثبت نام دانش آموزان برای پایه دهم رشته های علوم انسانی و ریاضی آغاز شد.

علاقمندان می توانند برای پیش ثبت نام به وب سایت مجتمع آموزشی مفید به آدرس www.mecp.ir مراجعه نموده و فرم پیش ثبت نام را تکمیل نماید. آزمون در روز پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 برگزار خواهد گردید.

امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت مسائل بهداشتی تغییراتی در نحوه برگزاری آزمون و پذیرش دانش آموزان ایجاد شده است. نکات قابل توجه جهت پر کردن فرم پیش ثبت نام:

  • در صورت تمایل به ثبت نام در این دبیرستان، در صفحه انتخاب مدرسه “دبیرستان دوره ی دوم پسرانه (نیایش)” را انتخاب نمایید.
  • با توجه به برگزاری آزمون بصورت آنلاین، آزمون ورودی در رشته ریاضی و تجربی از درسهای ریاضی ، علوم ، ادبیات و زبان انگلیسی و همچنین در رشته انسانی از درسهای ریاضی ، عربی ، ادبیات و زبان انگلیسی برگزار می گردد.

  • با توجه به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت دانش آموزان ، آزمون ورودی تمام رشته و مدارس بصورت همزمان صبح روز پنج شنبه 99/02/18 ساعت 9 صبح از طریق اینترنت و بصورت آنلاین برگزار می گردد. زمان کل آزمون 90 دقیقه می باشد. هماهنگی های لازم جهت شرکت داوطلبان در آزمون آنلاین از طرف مدارس به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

  • نتایج مرحله اول آزمون ورودی در بعد از ظهر روز یکشنبه 99/02/21 از طریق همین سایت قابل مشاهده است.

  • پذیرش دانش آموزان در پایه دهم در دو مرحله آزمون علمی (آنلاین) و جلسه معارفه (بعد از پذیرش در آزمون علمی) که با توجه به شرایط به صورت حضوری و یا آنلاین برگزار می گردد ، صورت می پذیرد. امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی دانش آموزان و اولیای گرامی معارفه حضوری پذیرفته شدگان مرحله اول هم بصورت مجازی انجام می پذیرد که روال و زمان آن از طریق مدارس به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
  • ویژه نامه آشنایی با مدارس مفید ، جهت اطلاع از رویکرد ها و اهداف آموزشی منتشر شد. ویژه نامه آشنایی با مدارس مفید
 • اگر در پایان ثبت نام موفق به دریافت کارت نشدید به همان صفحه انتخاب مدرسه مراجعه و مجددا برای دریافت کارت اقدام نمایید.

 

2 دیدگاه برای “پیش ثبت نام پایه دهم برای سال تحصیلی 1399-1400

 1. رامین قلی نژاد گفته:

  سلام و عرض ادب
  و آرزوی توفیقات در ماه رمضان

  لطفا درباره نحوه ثبت نام دانش آموزان معرفی شده از دوره اول یادگار راهنمایی بفرمایید. دبیرستان یادگار به شکل آنلاین نوبت دهی مالی کرده است. آیا مفید نیایش هم در همان جا ثبت نام می کند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *