مراسم آغاز سال تحصیلی

مراسم آغاز سال تحصیلی

آخرین سال قرن چهاردهم هجری شمسی در فروردین 1399 به صورت کاملا متفاوتی آغاز شد. دید و بازدیدها و مسافرت ها خیلی کمتر بود و خانه نشینی روش بسیاری از ما شده بود. تعطیلات تا پایان فروردین ادامه یافت و پس از آن نیز از سرگیری فعالیت های اجتماعی به گونه ای متفاوت انجام شد. وضعیت مدرسه ها هم متفاوت بود. این شرایط با شدت و ضعف ادامه پیدا کرد تا باعث شد سال تحصیلی جدید نیز به گونه ای متفاوت آغاز شود.
ما هم که متأثر از همین شرایط هستیم، آغاز سال تحصیلی خود را به گونه ای متفاوت آغاز کردیم؛ در منزل های خود و با استفاده از فضای مجازی. در ابتدای مراسم از تلاوت قرآن کریم به همراه ترجمه زیبای آن بهره بردیم و از گوش دادن و زمزمه کردن سرود ملی زیبای کشورمان لذت بردیم. در ادامه مخاطب بیانات مدیر محترم دبیرستان، جناب آقای بابایی بودیم و از نکاتی که ایشان مطرح نمودند استفاده کردیم و در انتها به دلیل همزمانی ایام با روزهای محرم حسینی، نظاره گر کلیپ کوتاهی در پاسداشت مقام حضرت زینب (سلام الله علیها) بودیم که حاصل زحمات دوست عزیزمان، آقای علی دهشیری در کلاس یازدهم ریاضی بود. در این برنامه از مجری گری ماهرانه و زیبای دوست خوب دیگرمان، آقای محمد صدرا اعتضادی در کلاس یازدهم ریاضی نیز لذت بردیم.
امیدواریم که سال تحصیلی آینده را در کمال صحت و به دور از بیماری کرونا در کنار هم و در فضای شاد و صمیمی دبیرستان مفید نیایش شروع کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.