صورتجلسه ششم 26 اسفند 1398

لوگوی صورت جلسه

🍃هفتمین جلسه انجمن اولیاء و مربيان🍃

روز دوشنبه ٩٨/١٢/۲۶

ساعت ۱۶ تا ١٧:٣٠

در فضای گفتمان برخط اسكايپ

حاضرین :

خانم ها: افشاری ، جوانمردی

آقایان: بابایی ، پورنقی ، محمدی

🔻محور مذاکرات و تصمیمات🔻

۱-پیگیری مجموعه مصوبات ششمین جلسه حضوری مورخ ۹۸/۱۲/۰۴ مورد بررسی قرار گرفت.

۲-گزارش شیوه اجرا و ارزیابی برنامه های آموزش از راه دور و آزمون های آنلاین و عملکرد گروههای آموزشی و مشاوران و اساتید گرامی پایه ها توسط مدیریت محترم دبیرستان ارائه شد.

۳- گزارش اعضای محترم حاضر در جلسه و انتقال نظرات دریافتی از اولیای گرامی حاکی از استقبال شایسته و رضایت مندی دانش آموزان عزیز و تقدیر اولیای محترم از پیشرفت موثر کلاس های درسی و آزمون های آنلاین و دقت در برنامه مطالعاتی اختصاصی پایه ها، ارائه شد.

۴- در خصوص برنامه تدوین شده آموزشی و مطالعاتی ویژه ایام نوروز در قالب تخصیص و ارائه تکالیف و آزمون های تفکیکی هر پایه و اردوی مطالعاتی اختصاصی پایه دوازدهم هم اندیشی و تبادل نظر شد که رویکرد برنامه محور بودن مطالعات دانش آموزان برای هر یک از دروس و ضرورت انجام تکالیف و ارسال پاسخ آزمون ها از جانب دانش آموزان و فراهم شدن بستر مشاوره و پیگیری با دبیران محترم در مقطع ایام نوروز مورد تاکید قرار گرفت.

۵- با عنایت به احتمال قوی استمرار تعطیلات تا پایان فروردین و پس از آن ، برنامه آموزش از راه دور و تشکیل کلاس های آنلاین، آزمون های جامع و برنامه های فرهنگی دبیرستان با زمانبندی و جدیت مضاعف مشابه ساعات حضور و مطالعاتی مدرسه برنامه ریزی شده است که اطلاع رسانی و اجرا خواهد شد.

۶- در مورد چگونگی تسویه و میزان شهریه سرویس دانش آموزان، مقرر شد با توجه به دستورالعمل ابلاغی اداره آموزش و پرورش اقدام شود . پیشنهاد و تصویب شد میزان دوسوم از کل شهریه با نظارت کمیته اجرایی پشتیبانی انجمن و معاونت محترم امور اجرایی دبیرستان و هماهنگی پیمانکار محترم، توسط اولیای محترم تسویه و پرداخت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *