اطلاعیه شماره ۲۰ ایام کرونا (نحوه بازگشایی و زمان بندی حضور دانش آموزان متقاضی آموزش حضوری در مدرسه)

لوگو اطلاعیه کرونا

🌸 با سلام و احترام خدمت اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز،

🔹 با توجه به نظرسنجی انجام شده تعداد ۸۳ نفر از ۱۴۶ نفر دانش آموز مدرسه برای حضور در مدرسه اعلام آمادگی نمودند.

▫️ بنا بر همین آمار برنامه حضور دانش آموزان در مدرسه تنظیم شد. در این برنامه مقرر شد دانش آموزان داوطلب حضور در مدرسه به دو گروه الف و ب تقسیم و هر گروه سه روز در هفته از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در مدرسه حاضر شده و در کلاسها شرکت کنند.

▫️ برای رعایت دستورالعملهای بهداشتی ارائه شده از سوی آموزش و پرورش و ستاد کرونا در هر کلاس حداکثر ۷ و در هر سالن حداکثر ۱۰ دانش آموز حضور خواهند داشت.

▫️ کلاسهای پایه دوازدهم از روز شنبه ۸ آبان و کلاسهای پایه دهم و یازدهم از شنبه ۱۵ آبان آغاز می‌شود.

▫️ مکان تشکیل کلاسهای پایه دهم و یازدهم کلاسهای درسی و پایه دوازدهم سالنهای مدرسه می باشد و تمامی کلاسها و سالنها دارای پنجره و تهویه مناسب است.

▫️ لازم به ذکر است در هر روز حدود یک سوم هر کلاس بصورت حضوری و دو سوم دیگر کلاس در منزل هستند و آموزش افراد در منزل از طریق سامانه سمیم و مطابق قبل ادامه می‌یابد.

🔹 برای هماهنگی هر چه بیشتر رعایت نکات زیر برای دانش آموزانیکه به مدرسه می‌آیند الزامی است : 👇👇👇

1⃣ درب مدرسه از ساعت ۶:۴۵ باز است و دانش آموزان می توانند در مدرسه حاضر شوند اما توصیه می گردد برای رعایت مسائل بهداشتی دانش آموزان ۱۰ دقیقه قبل از شروع کلاس در مدرسه حاضر شوند.
2⃣ حضور و غیاب افراد حضوری مطابق برنامه اعلام شده انجام می‌شود و اگر دانش آموزی به هر دلیلی نتواند در مدرسه حاضر شود اولیای وی باید حداکثر تا قبل از ساعت ۹ به مدرسه اطلاع دهند.
3⃣ لازم است دانش آموزان برای خود بطری آب شخصی و خوراکی از منزل بیاورند. بوفه مدرسه تعطیل است.
4⃣ دانش آموزان باید در تمام مدت حضور در مدرسه ماسک به صورت داشته باشند. همراه داشتن ماسک اضافی و شیشه کوچک ماده ضدعفونی کننده دست نیز الزامی است.
5⃣ لازم است دانش آموزانی که به صورت حضوری شرکت می‌کنند از رفت و آمد به مکانهای پرخطر پرهیز نموده و اگر کوچکترین نشانه بیماری در خود احساس می‌کنند از آمدن به مدرسه خودداری نمایند.
6⃣ توصیه می‌گردد دانش آموزان عزیز توسط اولیا به مدرسه رفت و آمد نمایند و حتی الامکان از وسیله نقلیه عمومی استفاده نشود.
7⃣ لازم است دانش آموزان وسایل خود را به صورت کامل همراه داشته باشند و به هیچ وجه از وسایل یکدیگر استفاده نکنند.
8⃣ توصیه می‌گردد دانش آموزانی که در مدرسه هستند مرتب نسبت به شستن دستهای خود اقدام نمایند. سرویسهای روشویی مدرسه مجهز به صابون مایع و آب گرم می باشد.
9⃣ رعایت آیین نامه انضباطی حضوری مدرسه برای همه دانش آموزانی که به مدرسه می‌آیند الزامی است. عدم تأخیر در ورود به مدرسه و کلاسها، رعایت موی سر و پوشش مناسب از نکات حائز اهمیت است.

🔹 گروه بندی الف و ب دانش آموزان و برنامه حضور ایشان از طریق مسئولین پایه ها و از طریق کانالهای اطلاع رسانی به اطلاع شما عزیزان می‌رسد.

🔹 این برنامه به صورت موقت و تا پایان آبان می‌باشد. ان شاء الله در صورت بهبود شرایط کرونایی و کاهش آمار مبتلایان تعداد و ساعت حضور دانش‌آموزان افزایش می‌یابد.

🌸 ان شاءالله با عنایات خداوند متعال و دعاهای شما عزیزان هرچه سریعتر شاهد کاهش این بیماری در آینده و آموزش حضوری کامل در مدرسه ها باشیم.
سلامتی و تندرستی همه شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

با سپاس از توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.