اطلاعیه شماره ۱۸ ایام کرونا (آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰)

لوگو اطلاعیه کرونا

🌸 با سلام و احترام خدمت اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز،

پیشاپیش فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را خدمت شما عزیزان تبریک عرض نموده و برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و سربلندی داریم. در آغاز هفته دفاع مقدس و همچنین در آستانه اربعین حسینی یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی‌ می‌داریم.

🔹 همانطور که مستحضرید، علیرغم کاهش بیماری کرونا در پیک پنجم به علت کامل نشدن واکسیناسیون افراد به ویژه دانش آموزان، شروع سال تحصیلی به صورت کاملاً مجازی بوده و مطابق دستور العمل وزارت آموزش و پرورش تا انتهای مهر کلاس حضوری نخواهیم داشت. امیدواریم با بهبود شرایط و تکمیل واکسیناسیون و همچنین صدور مجوزهای بازگشایی حضوری مدارس، بتوانیم به تدریج شاهد حضور عزیزانمان در مدرسه باشیم.

🔹 با توجه به اهمیت کلاسهای درسی، لازم است دانش آموزان عزیز مقدمات لازم برای حضور در کلاسهای مجازی را قبل از آغاز کلاسها همانند تابستان آماده نمایند. حضور در کلاسها می‌بایست با لب تاپ و یا کامپیوتر خانگی انجام شود و آماده بودن وبکم و میکروفون برای فعالیت در کلاس درس الزامی است. تأکید می‌گردد دانش آموزان عزیز به موقع در کلاس حاضر شده و به هیچ وجه از تلفن همراه برای حضور در کلاس استفاده نکنند.

🔹 کتابهای درسی و بسته های آموزشی دانش آموزان در همه پایه ها آماده شده است و دانش آموزان یا اولیای گرامی می‌توانند روز پنجشنبه ۱ مهرماه از ساعت ۸ الی ۱۳ با مراجعه به مدرسه بسته خود را دریافت نمایند.

🔹 توضیحات بیشتر در مورد فعالیتهای مدرسه و برنامه های کاری پایه ها در جلسات اولیا که در هفته اول مهرماه برگزار می‌شود به اطلاع اولیای گرامی خواهد رسید. زمان برگزاری جلسات از طریق کانالهای اختصاصی هر پایه اطلاع رسانی خواهد شد.

🌸 ان شاء الله با عنایات خداوند متعال و دعاهای شما عزیزان هرچه سریعتر شاهد کاهش این بیماری در آینده و آموزش حضوری در مدرسه ها باشیم. سلامتی و تندرستی همه شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

با سپاس از توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.