اطلاعیه شماره ۱۵ ایام کرونا (تعطیلات پایان ترم، نظرسنجی و شروع کلاسهای نوبت دوم)

لوگو اطلاعیه کرونا

☘ با سلام و احترام خدمت اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز،
پیشاپیش فرا رسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را خدمت شما عزیزان تسلیت عرض نموده و برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و سربلندی داریم.

🔹 همانطور که مستحضرید، متأسفانه همچنان ایران و سایر کشورهای جهان هنوز درگیر بیماری کرونا هستند. نزدیک به یک سال از مجازی شدن آموزش می‌گذرد و به لطف خداوند علیرغم همه مشکلات با سعی و تلاش تیم آموزشی مدرسه و معلمین و همکاری دانش آموزان و همراهی شما اولیای گرانقدر توانسته ایم فعالیتهای آموزشی مدرسه را پیش ببریم.

🔹آزمون جمع بندی نوبت اول
با پایان یافتن آزمونهای نوبت اول، کلیه دانش آموزان مدرسه روز جمعه ۲۶ دیماه ۹۹ در آزمون جمع بندی نوبت اول شرکت می‌کنند. آزمون گزینه دو برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و آزمون قلم‌چی برای عزیزان پایه دوازدهم در نظر گرفته شده است. شایسته است دانش‌آموزان عزیز روز جمعه با آمادگی کامل در آزمون مربوط به خود شرکت نمایند.

🔹 تعطیلات پایان ترم
به جهت رفع خستگی دانش‌آموزان و همچنین معلمین عزیز، کلاسهای آموزشی دبیرستان برای پایه دهم و یازدهم به مدت یک هفته و برای دانش آموزان پایه دوازدهم به مدت سه روز تعطیل خواهد بود. آغاز کلاسهای درس برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم روز شنبه ۴ بهمن ۹۹ و برای عزیزان پایه دوازدهم روز سه شنبه ۳۰ دی ۹۹ می‌باشد. لازم به ذکر است قسمت اداری و اجرایی دبیرستان نیز از روز شنبه ۲۷ دی الی دوشنبه ۲۹ دی تعطیل می‌باشد.

🔹 نظرسنجی
مطابق هر سال در پایان نوبت اول نظرسنجی جامعی از فعالیتهای مدرسه توسط ستاد مجتمع آموزشی مفید برگزار می‌گردد. این نظرسنجی توسط اولیای گرامی و از طریق لینک www.mofidsch.ir تکمیل می‌شود. فرصت شرکت در این نظرسنجی تا سه شنبه ۳۰ دی ماه می باشد. از همه اولیای گرامی تقاضا داریم تا با شرکت در این نظرسنجی ما را از نظرات خود بهره مند سازند. نتایج این نظرسنجی در اولین جلسه انجمن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

🌸 ان شاء الله با عنایات خداوند متعال شاهد کاهش این بیماری در آینده باشیم. بنا داریم در صورت کاهش بیماری و با هماهنگی اداره محترم آموزش و پرورش ضمن رعایت آئین نامه های بهداشتی برنامه هایی به صورت حضوری برای عزیزانمان داشته باشیم.
سلامتی و تندرستی همه شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

با سپاس از توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *