گزارش جشن پایان سال پایه دهم

مراسم جشن پایان‌ سال‌تحصیلی دوره28 «پایه دهم» در روز چهارشنبه، دوم تیرماه برگزار گردید، دوره‌ای که صفر تا صد کلاس‌های درسی دانش‌آموزان به صورت مجازی برگزار شد. مراسم هم به صورت غیرحضوری و به‌ مدت 105 دقیقه برگزار گردید. حدود 80 نفر از دانش‌آموزان در برنامه بصورت انلاین شرکت داشتند و حدود 20 نفر در پشت صحنه در برگزاری جشن کمک کردند.
عناوین برنامه‌ها:
1ـ تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید توسط آقای رضا میرزاده
2ـ سخنرانی جناب آقای معصومی‌نژاد (مدیریت جدید دبیرستان) به صورت گفتگوی تعاملی، برگزاری نظرسنجی مربوط به سال‌ گذشته توسط ایشان
3ـ مسابقه، این برنامه متشکل از دو تیم دو نفره بود و نوع سئوالات اطلاعات‌عمومی بود. در آخر مسابقه گروه بازنده با یک لیوان آب جریمه شد. سعی بر اجرای مسابقه به صورت طنز بود.
4ـ مفیدنامه، نویسنده مقاله، آقای مهدی رخشا، راوی: جناب‌آقای جمشیدی، موضوع مقاله: داستانی از اتفاقات افتاده در طول سال‌تحصیلی گذشته به همراه مسائل مربوط به آزمون‌سراسری که تشبیه به یک بیماری شده بود.
5ـ قصه‌های شب با عمو مهدی، نویسنده : آقای مهدی رخشا ،راوی: آقای مهدی رخشا، داستانی مربوط به کنکور که تشبیه شده بود به یک موجود وحشی و قاتل
6ـ پخش کلیپ تصویری درباره جناب‌ آقای باقری (مدیریت اسبق دبیرستان) مصاحبه با برخی از اساتید درباره جناب‌آقای باقری، بیان خصوصیات و خاطرات ایشان توسط اساتید و در آخر نمایی از میز مدیریت و به همراه صدای کلاس درس ایشان.
7ـ سخنرانی جناب‌ آقای باقری و تقدیر از ایشان، لوحی تهیه شده بود و این لوح از طرف دوره 28 تقدیم جناب آقای باقری شد.
نظرسنجی کتبی از مراسم انجام نشد، اما با چند نفر صحبت شد. راضی بودند و برنامه را دوست داشتند ولی با توجه به زمان کم و محدودیت‌های اجرایی، برنامه نقص‌هایی هم داشت که تجربه‌ای شد برای اجرای بهتر برنامه‌های دیگر.