اولین جلسه با اولیای پایه یازدهم

اولین جلسه اولیای پایه یازدهم در روز سه‌شنبه 8 تیر با حضور 65 نفر از اولیا برگزار شد.
در ابتدا دانش‌آموز عزیز آقای میرزاده قرآن تلاوت کردند و سپس جناب‌آقای معصومی‌نژاد مدیر محترم دبیرستان مفید‌قیطریه به ارائه دیدگاه‌های خود پرداختند. ایشان مباحث خود را با عناوین زیر مطرح نمودند:
تعامل را اساس و هویت مدرسه‌زندگی و محوریت فعالیتهای دبیرستان برشمردند. دیدگاههای مذهبی مدرسه را یاداوری نمودند. دشوار بودن مسیر پیش رو برای دانش‌آموزان تجربی را تاکید نمودند.
در ادامه دانش‌آموز عزیز آقای رخشا متن طنز و زیبایی را بر اساس خاطرات سال تحصیلی قرائت کردند.
در پایان جناب‌آقای داودی مسئول پایه یازدهم به ارائه مطالب خود پرداختند.
ابتدا ایشان تیم مشاوره پایه یازدهم را معرفی کردند:آقایان نعمت، هاشمی، کمالی، جمشیدی، کرمی، نعیمی و میرقادری
سپس حضور دانش‌آموزان را در برنامه‌ی پایگاه تابستانی را ضروری دانستند و با توجه به سال‌تحصیلی گذشته که به صورت کاملا مجازی برگزار گردید حضور دانش‌آموزان را در این دوره طراحی شده مفید دانستند. کلاس‌های تابستانی به مدت شش هفته از بیستم تیر ماه برگزار می‌شود.
کلاس‌هایی با عناوین : کلاس‌های درسی ( با تاکید بر مطالب سال گذشته ) ، کلاس‌های مهارتی و هنری ، اندیشه اسلامی ، کامپیوتر و زبان در برنامه جا داده شده است. در این شش هفته روزهای یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار میشود.
به اولیا محترم تاکید شد جلسه توجیهی کلاس های تابستان در روز شنبه 12 تیرماه ساعت 17 ویژه دانش‌آموزان ( به صورت مجازی ) برگزار می‌شود و در آن نشست، دانش‌آموزان با نحوه انتخاب کلاس‌ها آشنا می‌شوند.
در پایان، دقایقی به پرسش و پاسخ از طرف اولیا و مسوولین دبیرستان سپری شد.

برای مشاهده فایل برنامه جناب آقای داودی بر روی فایل برنامه کیک نمایید.  ” فایل برنامه پایه یازدهم”