به نام خدا

خوشحالیم از اینکه مفید، مدرسه زندگی را به عنوان محل تحصیل انتخاب نمودید.  آزمون ورودی دبیرستانهای متوسطه دوم مجتمع آموزشی مفید بصورت همزمان و حضوری با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار می گردد.

خواهشمند است قبل از تکمیل فرمهای پیش ثبت نام مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید :

 

1-  مجتمع آموزشی مفید در مقطع متوسطه دوم شامل پنج دبیرستان می باشد. این مدارس شامل سه دبیرستان پسرانه در مناطق 1 و 2 تهران ، یک دبیرستان دخترانه در منطقه 3 تهران و یک دبیرستان پسرانه در شهر قم می باشد. خواهشمند است قبل از پیش ثبت نام به مکان مدارس و رشته های تحصیلی آنها توجه بفرمایید.

2- آزمون ورودی در رشته ریاضی و تجربی از درسهای ریاضی ، علوم ، ادبیات و زبان انکلیسی و همچنین در رشته علوم انسانی از درسهای ریاضی ، عربی ، ادبیات و زبان انکلیسی برگزار می گردد.

 

3-  آزمون ورودی تمام رشته ها و مدارس بصورت همزمان صبح روز پنج شنبه 22  اردیبهشت 1401 راس ساعت 9 صبح  به صورت حضوری برگزار می گردد. زمان کل آزمون ۱۵۰ دقیقه می باشد. هماهنگی ها و اطلاعات لازم جهت شرکت داوطلبان در آزمون از طرف مدارس دراختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

 

4-  نتایج اولیه آزمون عصر روز شنبه 24 اردیبهشت 1401 از طریق پورتال مجتمع آموزشی مفید به نشانی www.mofidsch.ir اعلام می گردد.

 

5-  پذیرش دانش آموزان در پایه دهم در دو مرحله  آزمون علمی و معارفه حضوری (بعد از پذیرش در آزمون علمی) صورت می پذیرد. روال و زمان مراحل بعدی گزینش از طریق مدارس به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول خواهد رسید.

۶- داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارس و شرایط تحصیلی آنها به وبسایت مدارس مراجعه نمایند.

 

مطالب فوق را خواندم